Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ОФИС
град София, Младост 1
бул. Цариградско шосе
5 000 €
9 779.15 лв.

(10 €, 19.56 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 12:11 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 26 пъти.
Площ:
500 m2
Етаж:
3-ти от 5
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Офис в бизнес сграда на бул.Цариградско шосе до ул.Йерусалим, възможно наемане на необходимия брой паркоместа за нуждите на наемателя.

Базов наем - 10 евро за кв.м. без ДДС
Паркоместа - 150 евро/бр.
Такса управление и подръжка - 3 евро

За контакт:
📞 0876 394 766 Мариян Тодоров

За контакт:
0876394766
Агенция:
ЕСТЕЙТ МАРК
0876394766
ЕСТЕЙТ МАРК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
estatemark.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Гургулят 2
http://www.estatemark.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град София, Младост 1
бул. Цариградско шосе
Обява: 2h177883630642597

5 000 €
9 779.15 лв.
История на цената
(10 €, 19.56 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 1, бул. Цариградско шосе

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност